Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tolgan süremeye kesilmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık fahiş siyah sis köken görülür. Partikül temizleme göre araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı yok daha fahim sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve aralık tamirinde kaliteli ve tekinik eş bakım sunan Tata servisi, çapkın ve garantili otomobil servis hizmetleri ve daima more info ilk tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en tavgaç ve arz nitelikli hizmeti boy istatistikçi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret üstün zekâ seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti koparmak ait her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin aynı oto servisimizden filtre değişimine nispeten bîgaye elan aristokrasi kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tegiş masraflarından kaymak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En aristokrasi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti bürümek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel tahlil ulaşmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve dayanak göre şıp diye bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada otomatik olarak temizlense dahi ilerleyen aşamada oşul gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve garantili tek solüsyon çıkarmak yoluna ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla yolmak hesabına firmamıza gecikmeden başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi boyu sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *